Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach to szereg czynności, które należy wykonać aby podwyższyć pozycję promowanej witryny w wynikach wyszukiwania na wybraną frazę (słowo kluczowe). Każdy kto poważnie myśli o popularności swojej strony internetowej powinien zauważyć korzyści wynikające z pozycjonowania i korzystać z nich. Korzyści są ogromne - dobrze wypozycjonowana strona na określoną frazę (mam tu na myśli pierwsze 10 pozycji w wynikach czyli tak zwane top10) generuje imponujące zyski wynikające z dużej liczby odwiedzin twojej strony przez klientów.

Nawet najlepiej wykonana strona z najbardziej atrakcyjną ofertą i najwartościowszą informacją nie zdobędzie rzeszy klientów, użytkowników jeżeli nie będzie promowana w internecie. Co ciekawe kiepska strona, przypuśćmy, że dobrze wypromowany sklep A z drogim asortymentem osiągnie dużo wyższą sprzedaż od niepromowanego sklepu B z tym samym asortymentem lecz o dużo niższej cenie.

Najtańszą formą promocji w internecie a zarazem najskuteczniejszą jest pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania. W porównaniu do innych sposobów promocji stosunek ceny do efektów jest najlepszy. Zapraszamy do współpracy.


Pozycjonowanie - statystyki


pozycjonowanieInternauci szukając informacji w wyszukiwarce na zadana frazę, najczęściej zauważają tylko 10 pierwszych wyników. Tylko 1% wyszukujących przechodzi na drugą stronę (top20). Znając te statystyki już wiemy że w walce o klienta bądź użytkownika strony liczy się tylko top10.

Pozycjonując swoją stronę internetową na precyzyjnie wybrane słowa kluczowe związane z twoją działalnością jesteś pewny że odwiedzający twoją stronę klienci, użytkownicy otrzymają informacji których się spodziewają. Dzięki dotarciu do użytkowników zainteresowanych treścią twojej strony lub produktami które sprzedajesz na pewno uda ci się zwielokrotnić zyski. Dobierzemy dla Twojej strony internetowej najskuteczniejsze słowa kluczowe.

Z badań SEO wynika że ponad 60% ruchu na naszej stronie internetowej jest generowana przez wyszukiwarki. Dlatego tez trzeba trafnie przewidzieć jakie słowa kluczowe są popularne, mało konkurencyjne a zarazem trafnie opisujące tematykę naszej strony www. Tylko takie frazy idealnie spełnią swoje zadanie w procesie pozycjonowania oraz zainteresują internautę Twoja stroną.Pozycjonowanie - dodatkowe informacje


Sprawdź jakie jeszcze uzyskasz korzyści z pozycjonowania

Czym jest optymalizacja stron internetowych

Oraz dowiedź się czy pozycjonowanie Long Tail nie było by dla Ciebie atrakcyjniejsze?

Formularz

Kontaktowy

Zostaw numer

Oddzwonimy!

Zamów wizytę

przedstawiciela