Google Analitycs

Czym jest Google Analitics ?


Google Analitics jest narzędziem dzięki któremu w łatwy sposób można analizować ruch na swojej stronie internetowej. Doskonałe program do sprawdzenia skuteczności działań marketingowych i reklamowych. Korzysta z niego niemal 60% witryn na całym świecie.

Dzięki niemu na bieżąco śledzisz efektywność działań, ilość wejść, czas spędzony na stronie. Informacje na temat źródła pozyskiwanych użytkowników. System ma ogromne możliwości Można nim mierzyć wiele wskaźników (odrzuceń, czasu spędzonego na stronie, odwiedzonych podstron, konwersji itp.).

Celem działań SEO oraz przeprowadzania kampanii PPC jest pozyskanie ruchu dla strony internetowej, który przekładać się musi na jak największą konwersje / sprzedaż. Dzięki Google Analitics jesteśmy w stanie kontrolować całą kampanie, tak aby osiągać jak najlepsze rezultaty.


Korzyści z Google Analiticsposiadasz wgląd do statystyk odwiedzin Twojej strony www w tym:
ilu gości przegląda Twoją stronę w poszczególne dni miesiąca / roku
jaka jest liczba odsłon strony / podstron
jak kształtuje się ruch na stronie
jak długi czas spędzają użytkownicy na stronie / podstronach
jaką posiadamy liczbę unikalnych użytkowników
jaki posiadamy współczynnik odrzuceń
o stosunku nowych użytkowników do powracających
informacje na temat klikalności / popularności danych podstron
z jakich wyników wyszukiwarki użytkownicy trafiają na naszą stronę
profil użytkowników (ich ustawienia sprzętowe, przeglądarkowe)
w jaki sposób użytkownicy trafili na naszą stronę
z jakiego regionu są to osoby
oraz wiele więcej!

Dzięki wielu dostępnym parametrom, można ulepszać swoją kampanie, poprawiać konwersje / sprzedaż swoich usług. Dodatkowo mamy możliwość ustalania własnych celów, które badają efektywność danych procesów i pozwalają usprawniać działanie serwisu.

W ramach naszej oferty otworzymy dla Ciebie konto, dzięki któremu będą mogli Państwo mieć wgląd na efekty naszej pracy! Za pomocą Google Analitics przeprowadzamy analizę konwersji jaką generuje kampania marketingowa i zastosujemy zmiany w celu poprawienia efektów.

Formularz

Kontaktowy

Zostaw numer

Oddzwonimy!

Zamów wizytę

przedstawiciela