Marketing szeptany - poprawa wizerunku Twojej firmy

Czym jest marketing szeptany ?Marketing szeptany to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego „spontanicznego” przekazu poprzez opowiadanie, dyskusję na forach, portalach internetowych o zaletach usługi lub produktu klienta.

Badania pokazują, że 80 % potencjalnych klientów poszukujących danego produktu czy usługi kieruje się opiniami zamieszczanymi przez innych użytkowników, na forach internetowych, portalach dyskusyjnych.

Dlatego niezmiernie istotne jest aby zadbać o pozytywne opinie na temat oferowanych przez nas usług. Podsuwamy użytkownikowi powody do rozmowy o produkcie, usłudze czy marce. Jest to metoda promocji, która polega na wyrażaniu pochwalnych opinii konsumentów. Te wszystkie czynności mają na celu przekonanie niezdecydowanych do usługi lub towaru.

Oferowane przez nas działania nastawiają pozytywnie konsumenta, tak aby doprowadzić do spodziewanej akcji, czyli np. zostawienia maila, sprzedaży, zapisanie się do listy subskrybentów, poprawy wizerunku. Obieramy z klientem odpowiednią strategie dopasowaną do realizacji założonych celów. Kolejny krokiem jest zebranie lokalizacji w internecie na których będą kreowane dyskusje.


Korzyści z marketingu szeptanego


kreowanie i umacnianie świadomości marki

budowanie pozytywnych opinii w serwisach społecznościowych, konfrontacja z negatywnymi opiniami

wychodzenie naprzeciw klientowi, wyszukiwanie klienta zainteresowanego danym produktem

ochrona dobrego imienia firmy

wsparcie "klasycznych" kampanii marketingowych

promocja usług

Formularz

Kontaktowy

Zostaw numer

Oddzwonimy!

Zamów wizytę

przedstawiciela