Nasi klienci

Obsługujemy blisko 150 firm i blisko 2000 fraz. Poniżej lista przykładowych klientów.

LUXADA
Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży międzynarodowego transportu osobowego. Przewozy realizują komfortowymi busami przystosowanymi do dalekich podróży.

Za ich pośrednictwem wszyscy klienci firmy Luxada mogli w szybki i łatwy sposób dotrzeć do wyznaczonego celu.

mBIURO
Jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań outsourcingowych. Firma powstała w 2003 roku i jest pierwszą polską firmą oferującą usługi wirtualnego biura, na terenie Polski.


xMOBIL
Xmobil to serwis gwarantujący wszystkim swoim klientom usługi o najwyższej jakości od przeszło 9 lat. Firma zajmująca się naprawą laptopów, konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. Do dyspozycji naszego serwisu dostępny jest także sprzęt służący do pełnego reballingu układów BGA, dzięki czemu skuteczność i niezawodność napraw usterek wynikłych z przegrzania lub mechanicznego wygięcia płyt głównych stoi na najwyższym poziomie.


DOBREPLIKI.PL
Jeden z popularniejszych serwisów gromadzących oprogramowanie komputerowe, gry, sterowniki, spolszczenia. Forum poruszające tematykę ogólnie pojętego Software oraz Hardware.


CEVO.PL
W sklepie Cevo znajdziecie Państwo zasilacze, baterie, kable, podkładki chłodzące i inne akcesoria dla Waszych laptopów i telefonów komórkowych.Dysponujemy zarówno oryginalnymi, markowymi produktami jak i tańszymi zamiennikami.


WOP.PL
Fundacji Wołanie o pomoc zajmuję się pomocą zwierząt porzuconych, bezdomnych, których nikt nie kocha i o których zapomniał świat.


INTERNTOWA-KWIACIARNIA.EU
Nasza Kwiaciarnia Internetowa-Galeria Kwiatów oferuje Państwu najlepszej jakości prezenty i przepiękne kompozycje kwiatów.Dostarczane są w dowolne miejsce w Polsce z lokalnej kwiaciarnia internetowej Katowice, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Lublin, Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz i na świecie,dając gwarancje ich swieżości dostawa kwiatów 24h.


JEZYKOWNIA.COM.PL
Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Dzierżoniowie – prowadzimy profesjonalne kursy językowe od 1992 roku, mamy więc ponad 20 lat doświadczenia jak uczyć skutecznie i efektywnie. Od 2011 roku jesteśmy szkołą patronacką Pearson (dawniej Pearson Longman).


Formularz

Kontaktowy

Zostaw numer

Oddzwonimy!

Zamów wizytę

przedstawiciela